31 May
31May

Sebo Cami Süpürgesi 

SEBO 470’İN KULLANIM ALANLARI
Halı döver fırçası ile cami temizliğinde etkili temizlik sağlayan cami süpürgeleri sadece kuru vakum makinalarıdır. Halı kaplı olan ofisler için turbo elektrikli fırçası ile halılarda derinlemesine temizler. Tekrar toz kalkmasını engeller. % 100 Alman teknolojisi ve tasarımı.
Dünyanın En Hafif Ticari Elektrikli Süpürgesi (sap üzerinde 860g. ağırlık.
Hortum kullanılarak alçak ağırlık merkezi istikrarı sağlar
Sebo cami süpürgesi, Maksimum konfor için teleskopik uzatma borusu
Metal Ultra güçlü rulman ile fırça desteği
Aksesuarları Üzerinde Taşıma Özelliği
Gövde Üzerinde Yedek Toz Torbası
Entegre kuru halı yıkama-temizleme sistemi
Halı ve tüm zeminlerde Kolay Değiştirilebilir rulo
Yüksek verimli elektrik motorları (2 adet motor A Sınıfı)

Özellikle duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir. Fırçalı sistemi sayesinde halıların yüzeylerinde hiç toz bırakmadan, aynı zamanda tüy aralarını aralayarak halının en dibindeki kirleri bile temizleyerek, tam bir hijyenik temizlik sağlar ve halının ömrünü uzatır. Toz ve kirleri %100 emer ve üç kademeli filtrasyon sistemi ile %100 muhafaza ederler. Bir seferde temizlenecek alan 500 m2 üzeri olan uygulamalar için uygundur.

Sebo Süpürge; Cami, Otel, Kreş, Yurt, Resmi daireler, Özel işyerleri… gibi mekanlarda kullanılabilir. Yeni serilen halıların havlarını almada, halı temizleme firmalarınca; yıkama öncesi toz alma ve kuruduktan sonra müşteriye teslim öncesi hav alma işlerinde de kullanılır. Halıları canlandırırlar, “halı kelleşmelerini”, “Halı kusmalarını” önlerler. Eğilmeden kullanıldığından bel ağrılarına sebep olmazlar. Temizliğe ayrılan zamanı kısaltırlar. Enerjiden tasarruf sağlarlar. Alternatif makinelere gerek bırakmazlar.


Sebo Cami Süpürgesi

Camilerin ve ibadethanelerin tüm yüzeyleri halı ya da halıfleks ile kaplıdır. İbadetlerin temiz bir alanda yapılması gerektiği için bu halı ve halıflekslerin daima temiz olması ve sürekli olarak temizlenmesi gereklidir. Halıların büyüklüğü ve halıfleksin büyük bir bütün halı olduğu düşünülecek olursa sürekli olarak yıkanması ya da kaldırılıp silkelenmesi neredeyse imkânsızdır ve bu işlemler zaman açısından da büyük bir vakit kaybı olur. Tüm bu sebepler yüzünden sebo Cami süpürgesi  firmamız camiler için özel olarak cami süpürgeleri satıyor. Normal bir elektrikli süpürgeden kat kat daha fazla özellik barındıran sebo cami süpürgeleri temizlik açısından da büyük bir kolaylık olmaktadır.

 

Sebo Cami Süpürgeleri

Sebo Cami süpürgeleri cami ve ibadethanelerin yanı sıra aynı zamanda zemininde geniş ve büyük halı ve halıfleks bulunan otel, sinema salonu, konferans salonu ve benzeri alanlarda da kullanılır. Sebo Cami süpürgelerini normal bir elektrikli süpürgeden ayıran çok sayıda özelliği vardır. Yüksek vakum gücü sayesinde halıların en derinine yerleşmiş olan toz, akar ve kirlere kolay bir şekilde ulaşır ve yüksek bir temizlik performansı gösterir.


Sebo Cami Süpürgesi Tavsiye

Sebo Cami süpürgesi tavsiye konusunda yardıma ihtiyacınız var ise biz de size bir tavsiyede bulunmak isteriz. Aksoylu  firmamız cami ve kullanılacak diğer alanlarda kullanım kolaylığı sağlaması ve kaliteli bir temizlik yapılabilmesi açısından tüm detayları büyük bir titizlikle düşünerek, cami süpürgelerini satışa çıkarmıştır. Eğer cami süpürgesi hakkında bir tavsiyeye ihtiyacınız var ise kesinlikle hiç düşünmeden bir firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Cami  Süpürge Modelleri 

Cami süpürge Modelleri  denildiğinde akla ilk gelen makineler cami süpürgeleri olur. Çünkü normal bir elektrikli süpürgede bu özellik bulunmuyor. Sebo Cami süpürgelerinin özel olarak üretilen makineler olması nedeni ile dövücülü fırça teknolojisi normal bir süpürgede bulunmaz.

 

Sebo Cami Süpürgeleri Modelleri Nelerdir?

Sebo Cami süpürgesi, özel olarak üretilen makinelerdir. Bu makinelerin iki farklı çeşidi bulunur. Aksoylu  firmamız tarafından satılan cami süpürgelerine sebo 470 ve sebo 370  olarak isim vermiştir. Bu iki modelin de çok sayıda özelliği bulunuyor.

 

Sebo Cami Süpürgesi Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Sebo Cami süpürgelerinin en güzel özelliği yüksek vakum gücüne sahip olmasıdır. Yüksek vakum gücü sayesinde makineler, halılarda bulunan hatta halıların alt kısımlarına yerleşmiş olan tozları kolay bir şekilde çekerek halıdan uzaklaştırır. İki süpürge modeli de iki yıl garantili olarak 8 sunulur. Sebo Cami süpürgelerinde kullanılan motorlar çift fanlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede makineler çalıştığı süre boyunca kolay kolay ısınmaz. İki modelde de yüksek vakum sayesinde müthiş bir emiş gücü sağlanır ve fırçalama tekniği kullanılabilir.

 

Sebo Cami Süpürgesi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Sebo Cami süpürgelerinin en güzel özelliği kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Derin ve harika bir temizlik sağlar. Yüksek vakum ve emiş gücüne sahip olmasına rağmen oldukça sessiz bir şekilde çalışır. Kullanımının kolay olabilmesi açısından 30 metrelik bir uzatma kablosuna sahiptir. Sebo Cami süpürgesi modelleri toz torbalı kullanıma uygundur. Bu sayede torbasız makinelerde olduğu gibi her kullanımda temizlemek ve makine temizliği için ekstra vakit harcamak zorunda kalmazsınız.

 

Sebo Cami Süpürgesi Kullanımı Nasıldır?

Sebo Cami süpürgesi hortumlu ya da dilerseniz hortumsuz bir şekilde çalıştırılabilir. Ayrıca elektrikli süpürge aparatlarının hortumun çıkış noktasına yerleştirilmesi ile birlikte ulaşılması zor olan dip köşe gibi tüm alanlara pratik bir şekilde ulaşılabilir. Derinlemesine bir temizlik yapılabilmesi açısından dakikada 150 devir ile çalışabilir. Sebo Cami süpürgesi halılarda bulunan toz ve mikropları ve hatta lekeleri kolay bir şekilde yüksek emiş gücü sayesinde çıkarır.

 

Sebo Cami Süpürgesi Fiyatları

Sebo Cami süpürgesi modellerinden birini satın almaya karar vermeniz halinde, bu makinelerin satışını yapan Aksoylu firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Aksoylu firmasının internet sitesi üzerinde tüm ürünlerin bilgileri bulunuyor. Detaylı bir şekilde araştırma yapabilir, kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Ya da direkt olarak firmanın iletişim bilgilerinden yardım alarak bir görüşme sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmayı ziyaret edebilir, dilerseniz de telefon görüşmesi ile aklınızdaki tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Sebo Süpürge en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar karşılığında alabileceğiniz cami süpürgelerini çok ekonomik ve uygun fiyatlar ile satışa sunmaktadır. Kısa bir araştırma yaparak gerekli olan tüm bilgilere sahip olabilirsiniz..

Yorumlar
* Bu e-posta internet sitesinde yayınlanmayacaktır.